• https://www.facebook.com/D%C4%B0GEM-Dikkat-Geli%C5%9Ftirme-Merkezi-1601328033475032/?ref=ts
  • https://twitter.com/?lang=tr
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Saat
Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret17694
Takvim

JETOKU PROGRAMINI KİMLER ALABİLİR

► İlköğretim Grubu 

Jetoku (Hızlı Okuma ve Anlama) alışkanlığını çocuğunuza erken yaşta kazandırmak, çocuğunuzun sağlam bir öğrenme temeli oluşturmasını ve okumayı sevmesini sağlayacaktır. Eğitim basamaklarını tırmanırken, öğrenim hayatında başarı için okuma ve öğrenme becerileri çok büyük önem taşımaktadır. Çocuklarımızın hızlı okuması, okuduğunu anlaması, anladığını yorumlayarak aynı zamanda dikkatini geliştirmesi hedeflenen bu programla, çocuklarımız sınavlarda 30-40 dk. kadar zaman kazanacaklar.

 ► Lise & Üniversite Öğrencileri

Jetoku; okuma ve anlama hızınızı geliştirecek, lise ve üniversite hayatınız boyunca okumak zorunda kalacağınız yüzlerce sayfalık ders kitapları, ders notları, kitap vb. gibi çok daha kısa bir zaman içinde okuyup bitirmenizi sağlayacaktır. Ders çalışırken okumaya harcadığınız 1,5-2 saatlik zamanı 45-50 dakikaya indirebilir, sınav öncesi gece uykusuz kalmadan başarılı olabilir, sosyal yaşamınıza çok daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Tüm sınavda 30-40 dakika ekstra zaman kazanırsınız.

► Yetişkin ve Meslek Grupları

Her gün çok sayıda rapor okuması gereken iş adamları, bankacılar, avukatlar vb. meslek sahibi olan ya da olmayan herkes zamandan değerli hiçbir şeyin olmadığı günümüzün hızla değişen dünyasında okuma ve anlama hızınız 4 kata kadar geliştirecek ve yılda 40-45 gün fazladan zaman kazanacaksınız.

CANLI RADYO
FACEBOOK
Hava Durumu
Anlık
Yarın
11° 24° 6°